Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького


Україна, Львівська область, Львів, між вулицями Стрийською, Гвардійською, Вітовського«Батьки і діти». Час історій з Іриною Снітинською

Останнє оновлення інформації: 25 грудня 2015 р.

Парк культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького у Львові

Парк культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького у Львові стає культовим місцем. Адже тепер тут, окрім дитячих атракціонів, регулярно проводяться різноманітні події та акції. Кожних вихідних малеча із батьками може прийти та весело провести час на одному із заходів, організованому молодою командою Парку культури.

Джазовий та кавуновий фестивалі, покази фільмів просто неба, запуск повітряної кулі, пікніки, облаштування дитячого мотузкового парку, Зимовий ярмарок, зустріч Нового року… І це ще не повний перелік подій, які відбувались і відбудуться в Парку культури. Програма подій тут дуже активна і тільки набирає обертів.

Парк культури у Львові – це і місце спокійного відпочинку. Тут можна погуляти алеями поміж зелених дерев, посидіти на лавочці та погодувати білочок.
До слова, тут ще із середини XIX століття були тенісні корти, ковзанка, ставок, де можна ловити рибу.

Парк культури у Львові – це місце дитячої радості та веселого дозвілля! На нашому сайті Ви можете побачити афішу усіх подій в Парку культури у Львові


Послуги для дітей


Атракціони

Активний відпочинок


Мотузковий парк
Велосипедні подорожі
Бадмінтон
Батут
Ми у соцмережах

Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького

+38 (032) 260 15 78, +38 (032) 238 85 58